آموزش زبان ترکی استانبولی

صفر تا صد آموزش زبان ترکی استانبولی با دوره های کلاس یار

زمانی که شما در دوره آموزش زبان ترکی استانبولی شرکت کنید، تنها به زبانی با مجموعه قوانین و قواعد مسلط نمی شوید؛ بلکه می توانید با ریشه زبان ترکی استانبولی و با 70 میلیون نفر بومی کشور ترکیه ارتباط برقرار کنید. این روزها فراگیری یک زبان می تواند مزیت بزرگی برای هر فردی محسوب شود؛ مخصوصا که آن زبان ترکی استانبولی باشد.

کلاس یار تلاش کرده است تا با جمع آوری بهترین دوره های آموزش زبان ترکی استامبولی نیاز زبان آموزان را برای یادگیری زبان ترکی استانبولی در منزل و فراهم کردن هرآن چیزی که نیاز دارند برطرف کند.

آموزش ترکی استانبولی

تمام دوره های ترکی استانبولی

پکیج سطح بندی شده آموزش ترکی استانبولی

آموزش تضمینی زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی با کلاس یار

قطعا شما هم شاهد مهاجرت افراد مختلف به کشور ترکیه هستید. این مهاجرت به دلایل مختلفی است که صورت می گیرد؛ حال شما هر دلیلی که برای رفتن خود به کشور ترکیه دارید، قطعا شرکت در دوره آموزش زبان ترکی استانبولی، گرامر زبان ترکی و گرامر ترکی استانبولی می تواند کمک فوق العاده ای کند. در ادامه به مزیت ها و نکات مهم فراگیری زبان ترکی استانبولی در کلاس یار می پردازیم.

آموزش زبان ترکی استانبولی مناسب چه کسانی است؟

قبل از فراگیری هر زبانی، باید دلیلی محکم را برای آن داشته باشیم؛ حال این مورد قبل از شرکت در آموزش زبان ترکی استانبولی هم صدق می کند. در واقع امروزه به قدری دلایل محکمی برای یادگیری ترکی استانبولی وجود دارد که در صورت وجود هر کدام از آن ها، سریعا باید اقدام به شرکت در دوره مربوطه کرد. همچنین در برخی از شرایط اگر دیر برای فراگیری زبان ترکی استانبولی اقدام شود، امکان دارد که یک موقعیت و فرصت عالی پیشرفت از دست برود.

  • دلایل تجاری

پس از این که کشور ترکیه در سال 2008 با بحران شدید اقتصادی در خود رو به رو شد، تصمیم گرفت تمرکز بیشتری را بر روی پیشرفت های تجاری و کسب و کار ها درون خود بگذارد. به طوری که از آن پس تا کنون، شرکت های خصوصی نیز با پیشرفت فوق العاده ای رو به رو شدند. یکی از راهکار هایی که در این چند ساله آن ها پیش روی خود قرار دادند، همکاری با شرکت های ایرانی و دیگر کشور ها بود.

موقعیت های تجاری زیادی برای هر زمینه فعالیتی درون ترکیه وجود دارد؛ از همین رو اگر برای کسب و کار خود نیاز به رفتن به ترکیه دارید یا به هر دلیل دیگری در زمینه کاری می خواهید به این کشور سفر کنید، قطعا حضور در دوره آموزش زبان ترکی استانبولی یکی از ملزومات مهم است؛ چرا که مسلط بودن به زبان ترکی استانبولی نه تنها در رزومه شما تاثیر عالی دارد، بلکه باعث می شود بتوانید با سهولت بیشتری فعالیت های اصلی خود را انجام دهید.

  • مسافرت

شهر استانبول در کشور ترکیه، دارای مناطق گردشگری بسیار عالی است. خطوط ساحلی این شهر می تواند ساعت ها شما را درگیر خود کند و زیبایی آن جا را با یک بار دیدن، دیگر هیچ وقت فراموش نکنید. دریا و سواحل، مناطق باستانی، معماری جذاب، بازار هایی برای خرید و چندین مورد دیگر، از دلایل بوده اند که باعث جذب مسافران و توریست های مختلفی در چند سال گذشته شده اند.

طبیعتا گشت و گذار در شهر و کشوری که دارای زبانی متفاوت با شما هستند، بسیار سخت است. لذا اگر جزو کسانی هستید که مسافرت های زیادی را به شهر استانبول انجام می دهید، ما به شما شرکت در دوره آموزش زبان ترکی استانبولی را پیشنهاد می کنیم. در طول سفر برا اقدامات مختلفی نظیر پیدا کردن آدرس، خرید، ارتباط برقرار کردن با مردم استانبول و چندین مورد دیگر نیازمند مکالمه تحت زبان ترکی استانبولی می شوید.

  • مهاجرت و اقامت

محیط های گردشگری زیبا، فرهنگی عالی، موقعیت اقتصادی مناسب، موقعیت تحصیلی و همچنین موقعیت های کاری موجود در شهر استانبول ترکیه، باعث شده تا افراد زیادی در سال های گذشته از کشور های مختلف به ترکیه مهاجرت کنند. نه تنها ترکیه بلکه در هر کشور دیگری برای مهاجرت و زندگی، اولین چیزی که احتیاج دارید مسلط بودن به زبان آن کشور است.

حال با توجه به اشتیاقی که در مهاجرت به ترکیه دیده می شود، اولین مهمی که باید سراغ آن بروید فراگیری و آموزش زبان ترکی استانبولی است. شما قرار است بین 70 میلیون انسان دیگر زندگی کنید و نمی توانید بدون هیچ ارتباط برقرار کردنی زندگی راحتی را داشته باشید.

  • تقویت ذهن

همیشه نباید رفتن به یک کشور دیگر، دلیل برای یادگیری زبان آن جا باشد. آیا می دانید یادگیری یک زبان مستقل از زبان مادری، چه تاثیری را بر روی تقویت و رشد ذهن دارد؟ معمولا افرادی که سن آن ها در حال افزایش است، یادگیری زبان می تواند کمک زیادی به تقویت ذهن آن ها و پیشگیری از بیماری های مختلف نظیر آلزایمر کند.

از همین رو شرکت در آموزش زبان ترکی استانبولی گزینه عالی است؛ این زبان با توجه به سادگی دارد، برای رده های سنی مختلفی سختی زیادی را به وجود نمی آورد.

چه مدت طول می کشد زبان ترکی استانبولی را یاد بگیریم؟

یکی از دلایلی که یادگیری زبان همیشه امری سخت و حتی حوصله سر بر برای افراد مختلف به حساب می آید، زمانی است که باید صرف یادگیری شود؛ اما لازم است بدانید که فراگیری آموزش زبان ترکی استانبولی و ریشه زبان ترکی استانبولی از بسیاری دیگر از زبان ها، زمان کمتری را می گیرد؛ چرا که دارای ساختاری ساده تر از دیگر زبان ها است. به طور مثال در یادگیری این زبان شما درگیری ضمایر جنسی متفاوت نمی شوید.

نمی توان یک زمان دقیق را برای میزان مدت فراگیری آموزش زبان ترکی استانبولی ذکر کرد؛ چرا که این مورد بستگی به موارد مختلفی دارد. به طور مثال این که خودتان چه میزان برای یادگیری زبان تلاش کنید بسیار حائز اهمیت است. امکان دارد یک فرد در طول 5 ماه زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرد و همین زبان برای فردی دیگری، یک سال طول بکشد.

همچنین دقت داشته باشید که مدت فراگیری شما بستگی به هدف و دلیل سفرتان هم دارد. به طور مثال کسی که موقعیت شغلی خوبی را در ترکیه و شهر استانبول به دست آورده، نیاز دارد که تحت سک دوره فشرده آموزش زبان ترکی استانبولی را طی کند تا بتواند سریعا برای مکالمه و رفتن به این کشور آماده شود.

مزیت‌های یادگیری زبان ترکی استانبولی:

فراگیری دوره‌های آموزش زبان ترکی استانبولی در کلاس یار نسبت به سایر دوره های مجموعه های دیگر مزایای پررنگ تری دارد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت:

آموختن  گرامر زبان ترکی و گرامر ترکی استانبولی

یادگیری گرامر زبان ترکی استانبولی یکی از سرفصل های مهم دوره های کلاس یار است به طوری که در روش های تدریس دیگر این موضوع منهم نادیده گرفته می شود.

 یادگیری زبان ترکی استانبولی در منزل

هرکجا و هرزمان که بخواهید به دوره آموزشی خود دسترسی خواهید داشت. یادگیری زبان ترکی استانبولی در خانه شما را نسبت دغدغه های دیگر این آموزش رها خواهد کرد.

آشنایی با ریشه زبان ترکی استانبولی

در آموزش های ترکی استانبولی کلاس یار، از پایه و ریشه این زربان شروع خواهیم کرد و شما با این زبان به شکل زبان مادری آشنا خواهید شد.

سخن نهایی 

جدا از هر دلیلی که برای فراگیری آموزش زبان ترکی استانبولی ذکر کردیم، یادگیری یک زبان جدید می تواند رزومه قوی برای هر مرحله از زندگی شما باشد. همچنین برای یادگیری این زبان کلاس یار می تواند کمک زیادی را به شما کند. امیدواریم این بلاگ برایتان مناسب بوده باشد.