لوگو کلاس یار

آموزش زبان آلمانی

صفر تا صد آموزش زبان آلمانی با دوره‌های کلاس یار

آموزش زبان آلمانی به عنوان زبان دوم بهترین و پر کاربرد ترین زبان باشد و شما با یاد گرفتن زبان المانی میتوانید دنیایی از درآمد را برای خود باز کنید.

آموزش زبان آلمانی

ناب ترین دوره های زبان آلمانی

استارت قوی آموزش زبان آلمانی

پکیج سطح بندی شده آموزش زبان آلمانی

آموزش تضمینی زبان آلمانی

پشتیبانی آنلاین​

اساتید با سابقه و مجرب​

دوره های ویژه مهاجرت

سایر محصولات آموزشی کلاس یار

 • 44%
  آموزش بافتنی آموزش بافتنی
 • 40%
  آموزش کامل و جامع سئو آموزش سئو (دوره جامع سئولوژی)
 • 25%
  آموزش وردپرس آموزش وردپرس از صفر تا صد
 • 25%
  آموزش لغات 504 آموزش لغات 504
 • 25%
  آموزش ارز دیجیتال در مشهد آموزش ارز دیجیتال در مشهد، ارائه مدرک معتبر و پشتیبانی کامل

آیا تا به حال به یادگیری آموزش زبان آلمانی فکر کرده اید؟ خیلی از افراد زبان آلمانی را به عنوان یکی از سخت ترین زبان های دنیای می شناسند؛ البته این موضوع از جهاتی مختلف درست است؛ چرا که زبان آلمانی از زبان انگلیسی مقداری فاصله دارد و واژگان این زبان، هیچ شباهتی را به زبان فارسی ندارد.

برخی از واژگان زبان آلمانی یک خط را کاملا مانند یک جمله دربر می گیرند. از همین رو، سختی یادگیری زبان آلمانی انصافا مقداری بیشتر از دیگر زبان ها است. اما یک سری نکات راجب آموزش زبان آلمانی وجود دارند که قبل از هرگونه تصور و تصمیمی باید از آن ها مطلع باشید. در ادامه به طور کامل به این نکات می پردازیم. پس با کلاس یار همراه باشید.

به چه دلیل باید زبان آلمانی یاد بگیریم؟

قبل از این که بخواهیم سراغ آموزش زبان آلمانی برویم، بهتر است از دلایل یادگیری این زبان مطلع شویم؛ برخی از افراد فکر می کنند که یادگیری زبان آلمانی تنها به دلیل وجود 81 میلیون نفر فرد آلمانی در این کشور است؛ اما لازم است بدانید که موضوع بسیار فراتر از این حرف ها می باشد. به طور کلی 220 میلیون نفر انسان در سراسر کره زمین تحت زبان آلمانی با یکدیگر صحبت می کنند.

کشور هایی نظیر کشور سوئیس، اتریش، تیرول جنوبی و بخش هایی از بلژیک، زبان آلمانی را زبان اصلی خود برای صحبت کردن می دانند. همچنین در بخش هایی از کشور های برزیل، جمهوری چک، ایتالیا، لهستان، دانمارک، مجارستان، روسیه و نامیبیا به زبان آلمانی با همدیگر صحبت می کنند. همچنین از زبان آلمانی، برای بسیاری از نشست ها و همایش های علمی و رسمی استفاده می کنند. در ادامه برخی از دلایل اصلی یادگیری آموزش زبان آلمانی را مورد بررسی قرار می دهیم.

سفر به آلمان

یکی از دلایل اصلی که مردم اقدام به یادگیری آموزش زبان آلمانی می کنند، سفر به کشور آلمان است. کشور آلمان یکی از بهرین و زیبا ترین کشور های اروپایی برای گردشگری است. این کشور یک کشور همیشه مدرن در کنار محیط های تاریخی خود است. همچنین آشنایی با فرهنگ و سبک زندگی مردم آلمان و به طور کلی علاقه به این کشور، از دلایل سفر به آلمان می باشد. لذا داشتن دانش زبان آلمانی، خیلی برای مردمی که قصد سفر به آن را دارند مهم است.

مهاجرت کاری

کشور آلمان یکی از کشور هایی است که دارای نرخ بیکاری بسیار کمتری نسبت به دیگر کشور ها است؛ از همین رو آمار مهاجرت کاری به این کشور در سال های گذشته به شدت افزایش پیدا کرده است. کشور آلمان از هر گونه فردی که دارای دانشی در هر زمینه ای باشد، برای فعالیت کاری با روش های مختلف استقبال می کند. شما می توانید سه نوع ویزای کاری مختلف را برای آلمان تهیه کنید.

به طور مثال حتی اگر دارای تخصص کامل نیستید، می توانید در کنار دریافت حقوقو در کشور آلمان دوره های کارآموزی را بگذرانید. اما دقت داشته باشید گذراندن آموزش زبان آلمانی لازمه دریافت هر گونه ویزا کاری برای مهاجرت به این کشور است. البته که خیلی اوقات با تسلط بر زبان انگلیسی هم می توانید مراجل دریافت ویزا را بگذرانید؛ اما در ادامه فعالیت کاری احتیاج به تسلط بر زبان آلمانی دارید.

مهاجرت تحصیلی

دانشگاه های کشور آلمان همیشه دارای سطح علمی بسیار عالی و بالایی بودند؛ از همین رو از نقاط مختلف جهان محصلین زیادی را جذب می کند. اما باز هم اصلی ترین لازمه برای مهاجرت از نوع تحصیلی به کشور آلمان گذراندن آموزش زبان آلمانی است. در اکثر دانشگاه های آلمان، اساتید تحت زبان انگلیسی هم تدریس می کنند؛ اما اگر دانش و تسلط بر روی زبان آلمانی را داشته باشید، می توانید دروه هیا تحصیلی خود را به بهترین شکل ممکن بگذرانید.

آیا یادگیری زبان آلمانی سخت است؟

دیدگاه های بسیار ترسناکی نسبت به آموزش زبان آلمانی به وجود آمده اند؛ اما لازم است بدانید که واقعا آن طور هم که گفته می شود زبان آلمانی، زبانی عجیب و غریب و سخت نیست. درست است که نسبت به دیگر زبان ها، زبان آلمانی از شباهت های کمتری به زبان انگلیسی برخودار است؛ اما این به معنای نبود شباهت نیست. زبان آلمانی در گذشته از لحاظ گرامری بسیار با زبان انگلیسی شباهت داشته است؛ لذا میزانی از این شباهت هنور هم وجود دارد.

زبان آلمانی کاملا مانند زبان انگلیسی، از دو خانواده زبان هند و اروپایی است. همچنین مورد بسیار مهمی که می تواند خیال شما را آسوده کند، وجود اشتراکاتی در الفبای زبان آلمانی و انگلیسی می باشد. مورد دیگر درباره آموزش زبان آلمانی وجود بسیاری از کلمات مشترک در انگلیسی است. در نگاهی اول، زبان آلمانی یک زبان سخت و غیر منطقی دیده می شود؛ اما وقتی این زبان به بخش های کوچک تر تقسیم می شود این دیدگاه تغییر می کند.

خیلی از افراد می دانند که زبان انگلیسی با توجه به تغییراتی که به وجود می آورد، دارای بیشترین لغت ها است؛ این دیدگاهی درست است و وابسته به همین موضوع باید بدانید که آموزش زبان آلمانی با توجه به وجود 140000 کلمه بسیار آسان تر می باشد.

کلمات طولانی زبان آلمانی

برخی از واژگان زبان آلمانی، بسیار طولانی هستند و این کار را برای آموزش زبان آلمانی سخت می کند. اما لازم است بدانید که پرکاربرد ترین واژگان زبان آلمانی 30 تا هستند که بسیار هم کوتاه می باشند. یادگیری لغات طولانی، با استفاده از آموزشی با کیفیت، مقداری زمان گذاشتن بیشتر و تلاش کافی می تواند کار را آسان کند.

سخن نهایی درباره آموزش زبان آلمانی

دقت داشته باشید که حتی اگر اندک سختی هم در آموزش زبان آلمانی وجود داشته باشد، با انتخاب یک دوره و آموزش با کیفیت این مشکل بر طرف می شود. لذا به دلیل وجود برخی از چالش ها، از یادگیری این زبان پرکاربرد منصرف نشوید. یادگیری زبان آلمانی فراگیری دیگر زبان ها را هم برای شما آسان می کند.

مقالات آموزشی مرتبط

فیلم برای تقویت زبان آلمانی
آلمانی

بهترین فیلم برای تقویت زبان آلمانی کدام است ✔️ 10 فیلم و سریال آلمانی

آیا تا به حال به مشاهده فیلم برای تقویت زبان آلمانی فکر کرده اید؟ قطعا...
آموزش آلمانی اینستاگرام
آلمانی

آموزش آلمانی اینستاگرام از مبتدی تا پیشرفته

آموزش آلمانی اینستاگرام هیچ فایده ای برای شما ندارد زبان آلمانی یک زبان بسیار مخصوصی...
یاد گرفتن زبان آلمانی
آلمانی

اهمیت یاد گرفتن زبان آلمانی در جامعه امروزی

امروزه یکی از زبان‌های رایج و پرکاربرد در دنیای امروز زبان  آلمانی است اگر شما...
مشاوره تلفنی رایگان

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.