لوگو کلاس یار

آموزش زبان انگلیسی

صفر تا صد آموزش زبان انگلیسی با دوره‌های کلاس یار

یادگیری زبان انگلیسی همواره سبب توسعه ی موقعیت های شغلی و روابط میشود. اینجا در کلاس‌یار، میتوانید این زبان بین المللی را به سادگی بیاموزید.
پکیج های آموزش زبان کلاس یار، برای تمامی کسانی که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند ، از کوچک و بزرگ، مناسب است.

آموزش زبان انگلیسی

ناب ترین دوره های زبان انگلیسی

استارت قوی آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی ویژه ی کودکان

آموزش زبان انگلیسی سطح پیشرفته

پشتیبانی آنلاین

اساتید با سابقه و مجرب

دوره های ویژه مهاجرت

سایر محصولات آموزشی کلاس یار

 • 44%
  آموزش بافتنی آموزش بافتنی
 • 40%
  آموزش کامل و جامع سئو آموزش سئو (دوره جامع سئولوژی)
 • 25%
  آموزش وردپرس آموزش وردپرس از صفر تا صد
 • 25%
  آموزش لغات 504 آموزش لغات 504
 • 25%
  آموزش ارز دیجیتال در مشهد آموزش ارز دیجیتال در مشهد، ارائه مدرک معتبر و پشتیبانی کامل

 

هر فردی حداقل برای یک بار هم که شده، اقدام به فراگیری آموزش زبان انگليسی کرده است. برخی از افراد در همان اول کار منصرف شده اند و برخی دیگر در حال حاضر مسلط به زبان بین المللی هستند. دلیل این استمرار چیست؟ چرا باید سختی یاد گرفتن یک زبان جدید را تحمل کنیم؟

 دلایل بسیار مختلفی پشت این موضوع است؛ ولی باید بدانیم همین که زبان انگلیسی زبانی بین المللی است، طبیعتا در هر جا و در هر موقعیتی به کار ما می آید. اما سختی و آسانی یک دوره آموزش زبان انگلیسی را چگونه می توان سنجید؟ در ادامه همراه کلاس یار باشید تا این موضوع را کامل مورد بررسی قرار دهیم.

یادگیری زبان انگلیسی برای چه کسانی مناسب است؟

کشور های بسیار مختلفی وجود دارند که اهمیت یادگیری زبان آن ها بسیار به چشم می آید؛ اما دیگر کاملا می دانیم که یادگیری زبان انگلیسی، بر یادگیری خیلی از زبان های دیگر اولویت دارد؛ حال اولویت این زبان، آیا دلیل بر این می شود که همه افراد به سوی یادگیری آن بروند؟ برای دانستن این مورد بهتر است تا در ادامه افراد و شرایط آن ها را برای فراگیری آموزش زبان انگلیسی مورد بررسی قرار دهیم.

تقویت زمینه درسی

به دلیل اهمیت زیاد یادگیری زبان انگلیسی و بین المللی بودن این زبان، از سال های گذشته تا به الان شاهد تدرسی زبان انگلیسی در مدارس پایه و همچنین دانشگاه ها هستیم. از همین رو بسیاری از محصلین به مشکلاتی در گذراندن این درس در دوران تحصیل خود رو به رو می شوند. همین موضوع دلیل شده است تا مردم استقبال زیادی را از دوره های آموزشی زبان انگلیسی بکنند.

دروه های آموزش زبان انگلیسی دارای سطوح مختلفی است و شرکت در یک دوره سطح پایه، می تواند برای این دسته از افراد عالی باشد.

مکالمه

یکی از جدی ترین دلایلی که افراد می توانند برای آن در دوره آموزش زبان انگلیسی شرکت کنند، مکالمه و صحبت کردن با این زبان می باشد. برخی از افراد بنا بر دلایل مختلفی نیاز به تسلط بر زبان انگلیسی دارند. شرکت در دوره های آموزشی زبان انگلیسی برای این دسته از افراد امری اجباری است.

به طور مثال کسانی که در کشور خود با شرکت های خارجی در تعامل و همکاری هستند و به صورت دورکاری فعالیت خود را انجام می دهند، طبیعتا باید مسلط به زبان انگلیسی باشند. یا حتی کسانی که مدام در سفر به کشور های مختلف می باشند، بسیار احتیاج به مکالمه با زبان انگلیسی دارند و شرکت در دوره آموزش زبان انگلیسی کمک زیادی را به آن ها می کند.

دریافت ویزا

طبیعتا برای دریافت ویزا کشور های مختلف و رفتن به آن ها، نیاز است که به زبان رسمی آن کشور مسلط باشید؛ اما نکته ای که درباره اکثریت کشور ها و دریافت ویزا آن ها وجود دارد، این است که تسلط بر زبان انگلیسی را هم معیار قرار می دهند؛ به این صورت که اگر در صورت نداشتن تسلط بر زبان اصلی کشور، در عوض به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید، پذیرفته می شوید.

لذا کسانی که دنبال ویزا تحصیلی، کاری یا هر نوع ویزا دیگری از کشوری هستند مجبور می باشند تا در کلاس آموزش زبان انگلیسی شرکت کنند؛ چرا که به دلیل بین المللی بودن زبان انگلیسی، در هر کشوری می توانید فعالیت هایی نظیر تحصیل، کار و دیگر فعالیت ها را به آسانی انجام دهید. البته که فراگیری زبان کشوری که به آن مهاجرت کرده ای در کنار زبان انگلیسی و در ادامه الزامی است.

چه مدت طول می کشد زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

خیلی از افراد به دلیل زمان و سختی که آموزش زبان انگلیسی برای آن ها داشته، وسط راه از فراگیری این زبان منصرف شده اند؛ اما باید بدانید که زمان یادگیری زبان انگلیسی، کاملا بستگی به هدف شما دارد. به طور مثال اگر فرزند خود را می خواهید از سنین پایین برای تقویت پایه تحصیلی به دوره های آموزش زبان انگلیسی بفرستید، نیازی به عجله نیست. چرا که با شرکت در دوره آموزشی بلند مدت و غیر فشرده، می تواند در طی سال های آینده با تمرکز به این زبان مسلط شود.

اما اگر فردی هستید که می خواهید برای مکالمه و دریافت هر چه سریع تر ویزا کشور دیگری زبان انگلیسی یاد بگیرید، می توانید در دوره فشرده آموزش زبان انگلیسی شرکت کنید. در مقابل برای فردی که می خواهد تنها پایه ای از صحبت کردن را یاد بگیرد و نمی خواهد زمان زیادی را صرف کند، گذراندن یک پکیج آموزش زبان انگلیسی و همچنین تعامل داشتن با محتوای آموزشی دیگر، می تواند عالی باشد.

لذا نتیجه می گیریم که نمی توان یک مدت مشخص را برای یادگیری زبان انگلیسی تعیین کرد. همه چیز بستگی به هدف شما، میزان تلاش و همچنین دوره ای که در آن تلاش می کنید دارد.

چند نکته راجب یادگیری زبان انگلیسی

دقت داشته باشید در دوره ای از آموزش زبان انگلیسی شرکت کنید که حتما یک همیار و یا همان پشتیبان را داشته باشید؛ این گونه طبیعتا اگر به مشکلی در یادگیری خود بر بخورید، فردی مسلط است که به شما کمک کند. همچنین در طول آموزش زبان انگلیسی دقت داشته باشید که حتما مطالعه مقالات انگلیسی، مشاهده فیلم با زبان اصلی، تعامل برقرار کردن با زبان انگلیسی را فراموش نکنید.

برای یادگیری زبان انگلیسی برنامه ریزی داشته باشید. حتی اگر می خواهید به طور خودآموز یادگیری خود را پیش ببرید، با برنامه ریزی یاد بگیرید

سخن نهایی

یادگیری زبان انگلیسی در کنار دلایلی که ذکر کردیم، به طور کلی می تواند در هر زمینه شغلی به رزومه شما اعتبار زیادی دهد. از همین رو همیشه در تمامی زمینه ها مزیتی مهم برایتان محسوب می شود. لذا در صورت نیاز و تمایل حتما شرکت در دوره آموزش زبان انگلیسی را جدی بگیرید. امیدواریم این بلاگ برای شما مفید بوده باشد.

مقالات آموزشی مرتبط

منابع آیلتس
انگلیسی

منابع آیلتس برای خودآموزی ielts 2022

مطلع بودن از وجود برخی منابع آیلتس موردی بسیار مهم برای کسانی است که می...
آموزش رایگان کلمات مهم انگلیسی
انگلیسی

آموزش رایگان کلمات مهم انگلیسی و 4 روش یادگیری انگلیسی

فراگیری آموزش رایگان کلمات مهم انگلیسی برای هر کسی که می خواهد بر این زبان...
آموزش گرامر زبان کنکور
انگلیسی

آموزش گرامر زبان کنکور و اهمیت آن در کنکور 1401

دیگر نیاز نیست نگران گرامر زبان برای کنکور خود باشید، چرا که دوره آموزش گرامر...
مشاوره تلفنی رایگان

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.