MG 9794 1

درباره کلاس یار

 تیم آموزشی کلاس یار فعالیت خود را از سال 1392 به صورت قدرتمند آغاز کرد. کلاس یار ابتدا بستری را برای آموزش های حضوری به وجود آورد تا مشتاقان مهارت های پول ساز و البته ارزشمند، بتوانند دانش خود را افزایش و وارد محیط کاری شوند. کلاس یار از افراد جوان و مشتاق یادگیری مهارت های جدید همواره حمایت می کند.

اما دیگر امروز اکثریت مهارت هایی که مورد آموزش در کلاس یار قرار داده می شوند، به صورت مجازی و آنلاین برای شما فراهم می شوند؛ همین موضوع باعث می شود تا کیفیت یادگیری آموزش های کلاس یار چندین برابر افزایش یابد.  و شما می توانید با تکرار و تمرین دوره ها تسلط خود را بر موضوعات حفظ کنید.

 

کلاس یار چه هدفی دارد؟

در عصر حال حاضر، کسی می تواند موفق باشد که از مهارت های بروز و پردرآمد استفاده کند. اما یادیگری خوب همراه با یک آموزش با کیفیت میسر است.

 هدف اصلی و اولیه کلاس یار، آموزش مهارت های برتر به دانشجویان و جوانان برای ورود به بازار کار است تا سطح دانش مبتی بر کسب درآمد شما روز به روز گسترش یابد.  هدف اصلی کلاس یار اشتغال زایی و رسیدن شما به ثروت است.

همه ما می دانیم که دانستن تنها کافی نیست و ما باید بتوانیم از دانسته های خود استفاده کنید. شما در کلاس یار فقط یاد نمی گیرد؛ بلکه راه درآمدزایی از مهارت مورد نظر نیز آموزش داده می شود. در واقع پس از فراگیری آموزش در کلاس یار، می توانید در بهترین محیط های کاری مربوطه به دانش خود مشغول به کار شوید. همچنین از آن جایی که دانش های مورد آموزش در کلاس یار بسیار کارآمد و عالی هستند، شما روش های درآمدزایی مستقل از محیط کاری را هم پیش روی خود خواهید داشت.

bg video thumb emperor

کلاس یار برایشمایی که به صورت مداوم مشتاق یادگیری مهارت های بروز و پردرآمد دنیا هستید، بهترین گزینه آموزش و بهره وری است.

کلاس یار با تضمین کیفیت و قیمت خدمات آموزشی خود سردمدار دوره های آموزشی آنلاین است.

برای ارتباط با کلاس یار می توانید به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید.

سابقه کلاس یار

کلاس یار با بیش از 8 سال سابقه آموزش، و سابقه آموزش در حوزه های دیجیتال مارکتینگ، زبان های خارجی، آموزش های مالی، مهارت های نرم و … پرچم دار حوزه آموزش بوده است.

در بستر کلاس یار شما با اساتید برتر هر حوزه آموزشی ارتباط دارید؛ همچنین برای درآمدزایی از هر مهارت به شما مشاوره داده می شود.

برنامه های آینده

 خبر های بسیار عالی در راه است؛ به این صورت که هر روزه آموزش دوره های برتر و جدید مناسب برای درآمدزایی برنامه ریزی و ضبط می شوند و به لیست دوره های کلاس یار اضافه خواهند شد.

اگر مهارت مورد نظر شما هنوز در لیست دوره ها موجود نیست، حتما منتظر آموزش آن توسط کلاس یار بمانید.

پشتیبانی

تضمین کیفیت

مجرب ترین اساتید در تدریس