لوگو کلاس یار

آموزش دیجیتال مارکتینگ 0 تا 100

صفر تا صد آموزش دیجیتال مارکتینگ با دوره های کلاس یار

اگر تحقیقی درباره بهترین، پر تقاضاترین و همچنین پردرآمد ترین شغل های حال حاضر در دنیا داشته باشید، با دیجیتال مارکتینگ قطعا رو به رو می شوید؛ به همین دلیل هم است که شاهد تعداد زیادی دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ هستیم. هر زمان حرف از یک کسب و کار و رشد آن زده می شود، سریعا ذهن ما به سمت بازاریابی می رود؛ این کاملا درست است.

اما باید بدانیم که با گسترش و تغییر دنیا در زمینه دیجیتال، بازاریابی هم تغییر شکل داده است. لذا اگر به دنبال رشد کسب و کار خود هستید، طبیعتا نیاز به گذراندن دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ نیز دارید. کلاس‌یار با برگذاری دوره‌های حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ از شما یک متخصص در این زمینه خواهد ساخت.

دیجیتال مارکتینگ
 • 44%
  آموزش بافتنی آموزش بافتنی
 • 40%
  آموزش کامل و جامع سئو آموزش سئو (دوره جامع سئولوژی)
 • 25%
  آموزش وردپرس آموزش وردپرس از صفر تا صد
 • 25%
  آموزش لغات 504 آموزش لغات 504
 • 25%
  آموزش ارز دیجیتال در مشهد آموزش ارز دیجیتال در مشهد، ارائه مدرک معتبر و پشتیبانی کامل

ناب ترین دوره های دیجیتال مارکتینگ

استارت قوی آموزش دیجیتال مارکتینگ

آموزش دیجیتال مارکتینگ با کلاس‌یار

قبل از یادگیری و شرکت در کلاس آموزش دیجیتال مارکتینگ طبیعتا باید بدانیم که این مهارت چیست؛ اگر بخواهیم توضیحی مختصر ولی دقیق را از آن داشته باشیم، می توانیم بگوییم که دیجیتال مارکتینگ، به معنای بازاریابی دیجیتالی است. یا به معنایی دیگر، رشد و پیشرفت کسب و کار ها را با استفاده از ابزار های حاضر در دنیای دیجیتال به طور مثال شبکه های اجتماعی، دیجیتال مارکتینگ می گویند.

با توجه به رشد بستر اینترنت و علاقه هر فردی به حضور در شبکه های اجتماعی، کسب و کار ها دیده شدن در بستر آنلاین را بر محیط های حضوری و واقعی ترجیح می دهند؛ چرا که امروزه هر فردی زمان زیادی از روزمرگی خود را در بستر آنلاین می گذراند. در ادامه با وبسایت کلاس یار همراه باشید.

چه مواردی در آموزش دیجیتال مارکتینگ باید تدریس شوند؟

دیجیتال مارکتینگ را می توان مجموعه ای از مهارت های مختلف دانست؛ لذا فردی که در دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ شرکت می کند، طبیعتا قرار است با دنیایی از مهارت های بازاریابی دیجیتالی رو به رو شود. اما چه مهارت هایی در کلاس دیجیتال مارکتینگ یاد داده می شوند؟ در ادامه به مهم ترین و مورد نیاز ترین این مهارت ها می پردازیم.

 • بهینه سازی موتور های جستجو

نمی دانم تا به حال بهینه سازی موتور های جستجو به گوشتان خورده است یا خیر؛ اما در واقع بهینه سازی موتور های جستجو، همان SEO است که هر کسب و کاری امروزه به آن نیاز دارد. سئو را می توان جزو اصلی ترین ابزار ها در دیجیتال مارکتینگ دانست؛ لذا هر فردی که در کلاس آموزش دیجیتال مارکتینگ شرکت می کند، باید حتما آموزش سئو را ببینید.

سئو خود یک مهارت جدی محسوب می شود که راه های درآمدزایی زیادی را برای شما به وجود می آورد. در بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ، سئو به شما کمک می کند تا بتوانید وب سایت های کسب و کار ها را در اولین نتایج گوگل نمایش دهید.

 • بازاریابی محتوایی

شما سئو را بر روی محتوا انجام می دهید؛ لذا دومین مهارت مهمی که در دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ باید یاد بگیرید، بازاریابی محتوایی است. در این مهارت مارکتینگ یاد می گیرید که چگونه محتوا را برنامه ریزی، تولید و از طریق آن بازاریابی کنید.

 • شبکه های اجتماعی

محتوا را باید در چه بستری منتشر کنیم؟ مخاطب را از طریق چه بستری به دست بیاوریم؟ طبیعتا که شبکه های اجتماعی بهترین بستر برای بازاریابی در کنار وب سایت ها هستند. قطعا شما هم از میزان اثرگذاری شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام مطلع هستید. لذا در آموزش دیجیتال مارکتینگ به کلی به بازاریابی شبکه های اجتماعی پرداخته می شود.

 • کمپین های تبلیغاتی 

مدیریت تبلیغات در دیجیتال مارکتینگ خود شامل ابزار ها و مهارت ها مختلفی می شود که قطعا در آموزش دیجیتال مارکتینگ به آن ها پرداخته می شود. هر کسب و کار در بازاریابی اینترنتی یا حتی حضوری خود، نیاز به تبلیغات دارد؛ لذا از اهمیت این موضوع نمی توان غافل شد.

 • ایمیل مارکتینگ

در دیجیتال مارکتینگ از هر ابزاری که در بستر آنلاین وجود داشته باشید و بتوان از خدمات آن استفاده کرد، در راستای بازاریابی باید بهره مند شد. ابزار ایمیل محیط عالی برای بازاریابی است. لذا تخصص بازاریابی ایمیل در پکیج آموزش دیجیتال مارکتینگ باید حتما آموزش داده شود.

 • اتوماسیون بازاریابی فروش

بخش بزرگی از اهداف هر کسب و کار در دیجیتال مارکتینگ، فروش محصول یا ارائه هر خدمت دیگری است. لذا برای این منظور باید حتما از ابزار های بازاریابی فروش استفاده کرد. لذا اتوماسیون بازاریابی فروش دیگر بخش مهمی است که در آموزش دیجیتال مارکتینگ به آن پرداخته می شود.

چه مدت طول می کشد دیجیتال مارکتینگ یاد بگیریم؟

همان طور که تا به الان دانستید، آموزش دیجیتال مارکتینگ خود شامل مهارت های مختلفی می شود؛ البته که ما تنها تعداد اندک و اصلی مهارت ها را ذکر کردیم. لذا این که چه میزان فراگیری دانش دیجیتال مارکتینگ طول می کشد، بستگی به دوره مربوطه، مهارت هایی که آموزش داده می شود و همچنین میزان فعالیت و اشتیاقی که خود دارید مربوط می شود.

هر مهارتی در دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ باید به صورت جامع و کامل یاد داده شود تا بتوانید از آن در راستای بازاریابی به خوبی استفاده کنید؛ لذا تمرکزتان بر روی یادگیری و کیفیت آموزش باشد.

جمع بندی

روز به روز کسب و کار ها اعتماد بیشتری را به فضای آنلاین و بازاریابی در این فضا می کنند؛ لذا شغل دیجیتال مارکتینگ هم در حال رشد و پیشرفت است. همچنین راه های درآمدزایی مختلفی از این دانش وجود دارد. از استخدام در یک شرکت تا فعالیت به صورت فریلنسرینگ و دریافت پروژه های مختلف گرفته شما می توانید درآمد داشته باشید. لذا برای فراگیری و آموزش دیجیتال مارکتینگ معطلع نکنید.

آموزش ادمینی اینستاگرام
مارکتینگ

آموزش ادمینی اینستاگرام در مشهد ✔ 100٪ تضمین شغلی

برای ثبت نام در ورکشاپ رایگان آموزش ادمینی اینستاگرام از طریق راه‌های ارتباطی زیر با...
آموزش تایپوگرافی
رسانه

آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی در فتوشاپ (برای مبتدیان)

کسب و کارهای قدرتمند و برندهای گوناگون از روش‌های گوناگونی برای بازاریابی و افزایش آگاهی...
hb e1653737504617
رسانه

طراحی لایت باکس؛ یک ابزار مهم برای عکاسی و تولید محتوا

یکی از انواع تبلیغات که معمولا به شیوه‌های ایستاده، آویز یا دیواری طراحی می‌شود و...
مشاوره تلفنی رایگان

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.